Przedruki z bloga

Śpieszę donieść o dwóch sukcesach Rzutu oka... Pierwszym z nich jest dodanie bloga do Syndykatu (ale jeszcze nie do katalogu - tam znajdzie się zapewne pod koniec maja) - systemu promocji blogów tematycznych platformy blox.pl.

Tym, czym jednak przede wszystkim chciałbym się pochwalić, jest fakt, że Rzut oka... został doceniony także przez redakcję Blogboksa, czego efektem będzie przedruk notki o Chatamim (Potknięcie Chatamiego) w dziale Wprost z bloga w kolejnym numerze Wprost (zostanie wydany 19 maja). Tym bardziej dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos, czym umożliwili wejście do Blogboksa.
___________________

UPDATE 16/06/2008:

Jako, że notka o Chatamim okazała sie nie być jedyną, którą pracownicy Blogboksa uznali za wystarczająco ciekawą (drugą była ta o szpiegach w Brukseli), to - w nadziei, że na nich się nie skończy - postanowiłem zrobić zestawienie wszystkich przedrukowanych we Wprost notek. Oto ono (będzie ono oczywiście aktualizowane):

Jeśli jakiekolwiek inne medium chciałoby przedrukować wpisy z niniejszego bloga, proszę o kontakt mailowy.

Ponadto, artykuły z bloga będą regularnie publikowane w portalu PolitykaGlobalna.pl.

dev

Polityka, gospodarka i bezpieczeństwo w ujęciu globalnymNakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl Help end world hunger

Blogi Polityczne